Duży biust to niezaprzeczalny atut każdej kobiety, która może pochwalić się większą miseczką. Co sprawia, że duży biust tak przyciąga? Kojarzy się on z seksapilem, namiętnością, ale ma także duży wpływ na wygląd kobiecej sylwetki.

Duży biust wyrównuje proporcje
Duży biust doskonale wyrównuje proporcje ciała i sprawia, że sylwetka wygląda jak klasyczna klepsydra. Szczupłe kobiety, dzięki większym piersiom, nabierają krągłości, przyciągają wzrok i są postrzeganego jako bardziej kobiecie. Z kolei kobiety, które są zaokrąglone, ale mają duży biust, sprawiają wrażenie szczuplejszych niż w rzeczywistości.

Duży biust a samopoczucie
Nie można nie zauważyć, że biust ma ogromny wpływ na samopoczucie kobiety. Właścicielki małych biustów często są zakompleksione, nie czują się atrakcyjnie, a seks nie kojarzy im się z przyjemnością, tylko z koniecznością pokazania małych piersi swojemu partnerowi. Większość bluzek z dekoltem wygląda lepiej na kobietach o dużych piersiach, co jeszcze bardziej pogłębia kompleksy.

Sposoby na powiększenie biustu
W XXI wieku możemy wybierać kilka sposobów powiększenia piersi, niektóre powiększają je tylko optycznie, podczas gdy inne faktycznie zwiększają rozmiar.

Optyczne powiększenie biustu to między innymi:

1. Staniki typu push-up.
Takie staniki mają grube, gąbkowe lub silikonowe wypełnienie, które nadaje objętości w okolicach klatki piersiowej. Dodatkowo zbierają one piersi razem i wypychają je do góry, dzięki czemu tworzy się charakterystyczna kreska między piersiami. Staniki takie są chętnie używane, ale cały czar znika, kiedy się je ściągnie. Nie rozwiązują problemu małych piersi trwale, ale pomagają oszukać siebie i osoby, które widzą nas w ubraniu.

2. Makijaż piersi.
Makijaż piersi? Brzmi niesamowicie, ale to coraz częściej wybierany sposób na optycznie zwiększenie rozmiary miseczki. Często makijaż jest nakładany na piersi ubrane w stanik push-up. Na czym on polega? W miejscu, gdzie piersi mają wydawać się większe, nakładany jest jasny cień, podkład lub korektor, który wykończony jest odrobiną rozświetlacza. Z kolei miejsca, gdzie naturalnie duże piersi się załamują oraz linia dekoltu są pokrywane ciemniejszym bronzerem lub podkładem.

Sposoby na faktyczne zwiększenie rozmiary biustu:

1. Operacja chirurgiczna
Operacja powiększenia piersi jest kosztowna, potencjalna niebezpieczna dla zdrowia i może nie dać zadowalającego efektu, mimo to wiele zdesperowanych kobiet się na nią decyduje. Jest to sposób trwały, ale niektóre typy implantów wymagają wymiany po kilku latach, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

2. Krem na biust
Kremy na biust cieszą się rosnącą popularnością, a część z nich faktycznie działa. Łatwo jednak na rynku znaleźć produkty niskiej jakości, które nie działają. Chcąc używać kremów na biust do zwiększenia rozmiaru piersi warto sięgać po sprawdzone rozwiązania, jak na przykład krem na biust Frashe. Jest to produkt oparty na naturalnych składnikach, więc zupełnie bezpieczny dla zdrowia.

frashe na piersi - serum i krem

Który sposób na większy biust wybrać? To zależy od finalnego efektu, który chcemy uzyskać. Jeżeli zależy nam na trwałym, szybkim, ale bezbolesnym sposobie to z pewnością warto wybrać krem na biust.

This article has 2 comments

  1. Pierwszy raz słyszę, że piersi można powiększyć stosując specjalny makijaż. Ale jak tak czytam, to ma to sens. Całkiem niezły pomysł. Musze poszukać czy robią to jakieś doświadczone kosmetyczki chyba, że ktoś ma do polecenia kogoś w okolicach Krakowa?

    Odpowiedz
  2. Powiększanie biustu to jedno, ale najlepszy efekt uzyskuje się, gdy jednocześnie się odchudzicie. Obcisłe rzeczy i wcale nie mówię o bluzeczkach, ale nawet spodniach, a do tego widoczny nawet w luźnym kostiumie duży biust – to jest to!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 8 = 1