Karmienie piersiom jest bardzo ważne dla rozwoju dziecka – buduje odporność, więź z mamą i wiele innych pozytywnych rzeczy. Nic więc dziwnego, że mamy nie myślą o późniejszym wyglądzie swojego biustu, tylko karmią swoje dzieci jak najdłużej. Jednak przychodzi taki moment kiedy mama przestaje karmić i właśnie wtedy dostrzega, że jej biust nie wygląda najlepiej. Pytanie jak poprawić wygląd biustu po karmieniu? To pytanie wielu kobietą spędza sen z powiek, jednak odpowiedź na nie wcale nie jest taka trudna.

Podstawą jest dobrze dobrany stanik. Będzie od podtrzymywał i pomagał piersią się kształtować. Zresztą nie tylko kobiety karmiące piersią, ale w ogóle wszystkie powinny nosić tylko dobrze dobrane staniki. Bardzo dobre wyniki w poprawieniu wyglądu biustu po karmieniu daje także stanik sportowy założony na noc. W nocy piersi nie mają łatwo, a dzięki stanikowi będą bardziej chronione przed wiszeniem czy ugniataniem.

Poprawienie wyglądu biustu może nam nawet zapewnić prawidłowy prysznic. Wystarczy polewać na biust raz ciepłą, a raz zimną wodę. Chociaż parę razy dziennie. Dzięki temu piersi są lepiej ukrwione, jędrniejsze oraz lepiej wyglądają. Jaki balsam w ciąży na rozstępy? Frashe jest najlepszym, naturalnym rozwiązaniem!

Pomóc mogą także masaże. Najlepiej do nich używać olejku z witaminą C lub żelu hialuronowego. Podczas masażu należy pamiętać aby kierować pierś do przodu i do góry – nigdy inaczej.

Oczywiście nie tylko na sam wygląd biustu, ale w ogóle całego ciała po ciąży najlepszy będzie sport. Fitness, joga oraz ćwiczenia z hantlami. Nie potrzeba na to w cale dużych funduszy, ani nie wiadomo ile czasu – wystarczy 30 min dziennie, mata do ćwiczeń i wygodny dres. Nie wolno także zapominać o chęciach i samozaparciu! Wtedy na pewno osiągnie się sukces. Zobacz również czy możesz stosować krem w ciąży http://ujedrnianie-biustu.pl/czy-krem-na-rozstepy-na-piersiach-mozna-uzywac-w-ciazy/

Pomocną dłoń może do kobiet po ciąży wyciągnąć także kosmetyczka. Może ona przeprowadzić zabieg ujędrnienia skóry, który także wyraźnie poprawi wygląd każdego biustu.

Jak więc widać ani ciąża, ani karmienie nie oznacza, że kobieta już nigdy nie będzie miała pięknego biustu. Wszystko da się poprawić, wypracować. Potrzeba jednak do tego systematyczności, nic nie zmieni się w przeciągu jednego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *