W dzisiejszych czasach, zarówno kobiety jak i mężczyźni, chcą mieć piękne, wydepilowane ciało. Jeśli chodzi o usunięcie niechcianego owłosienia, czyli o depilację, to obecnie najbardziej skuteczna metodą jest depilacja laserowa Vectus. Warto wiedzieć, że właśnie technologia wykorzystana podczas zabiegu, daje wspaniałe rezultaty. Depilację laserową można wykonać na każdej części naszego ciała. Dużą popularnością cieszy się depilacja laserowa pleców. Ta partia ciała jest trudno dostępna, dlatego przeprowadzenie depilacji samodzielnej w tym miejscu, inną metodą jest po prostu niemożliwe. Jest to bardzo ważna zaleta. Z tego też względu, depilacje laserową pleców, najlepiej przeprowadzić w profesjonalnym salonie kosmetologicznym. W takim salonie jest zawsze bardzo sterylnie oraz czysto. Przeszkolony personel w fachowy sposób przeprowadzi depilację laserową. Wykorzystywany jest wyłącznie sprawdzony i przetestowany sprzęt. Urządzenie o nazwie Vectus, jest zdecydowanie pionierem w swojej dziedzinie. Doskonale likwiduje ono owłosienie za pomocą specjalistycznej wiązki lasera, która jest bezpieczna dla skóry. Wnika w jej głąb i niszczy cebulki wraz z korzeniami.

Ta nowoczesna technologia działa szybko i bardzo skutecznie a także bardzo bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta. Wyżej wymieniona metoda, daje trwały efekt. Jeśli chcemy usunąć niechciane owłosienie z całych pleców nie powinno to zająć więcej jak czterdzieści minut. Opisywana metoda jest całkowicie bezinwazyjna. Laser Vectus jest to lider, jeśli mamy na myśli trwałą depilację niechcianego owłosienia ze wszystkich partii ciała. Urządzenie to, jako jedyne na rynku ma w swoim wyposażeniu czujnik, który indywidualnie, na każdym pacjencie osobno, sprawdza poziom melaniny. Warto wiedzieć, iż właśnie na podstawie tego wyniku, urządzenie dobiera parametry zabiegu dla każdego przypadku osobno. Laser Vectus dobiera odpowiednią częstotliwość lasera i głębokość jego działania. Są to bardzo istotne funkcje, które całkowicie wykluczają ryzyko, że pacjent zostanie poparzony, czy w jakikolwiek inny sposób uszkodzony – więcej o tym znajdziesz tutaj: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Laser Vectus jest to metoda depilacyjna, niezwykle skuteczna oraz efektywna. W porównaniu do tradycyjnych metod, nie ma ona sobie równych. Zdecydowanie w przypadku depilacji pleców, ani maszynka jednorazowa, ani elektryczna, ani wosk, nie dadzą sobie tak skutecznie rady z tą partią ciała. Usuwanie za pomocą wosku jest dość bolesne oraz efekt nie jest do końca trwały. Maszynka jednorazowa często podrażnia skórę, natomiast depilator powoduje wrastające włoski. Metody wyżej wymienione, wiążą się z możliwością podrażnień. Zabiegi te, dają krótkotrwałe rezultaty. Natomiast laser Vectus jest zdecydowanie bezkonkurencyjny. Zabieg laserem jest bezstresowy, komfortowy, przeprowadzany w odpowiednich warunkach przez przeszkolony i miły personel, który doskonale zna się na swojej pracy i postara się umilić czas pacjentowi. Najważniejszą kwestią, gdy zdecydujemy się na wybór lasera Vectus, jest to, że zabieg jest bardzo bezpieczny i usuwa owłosienie na stałe. Jest bezpieczny oraz nieinwazyjny i może być stosowany w każdej partii ciała człowieka. Pierwszy zabieg z użyciem urządzenia Vectus, zawsze jest poprzedzony rozmową. Pacjent wówczas może się dowiedzieć również wszystkiego na temat przygotowania do zabiegu oraz innych istotnych informacji. Do zabiegu z użyciem Vectus, śmiało mogą przystąpić zarówno Panie jak i Panowie. Zabieg nie trwa długo, natomiast efekty widoczne są praktycznie od razu po zakończeniu depilacji.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

This article has 5 comments

  1. Najchętniej usunąłbym owłosienie z pleców i pośladków bo momentami czuję się jak orangutan – kobiety sie ze mnie śmieją, mogę pomarzyć o jakiejś randce ;/ od lat. Może to by mi pomogło odzyskać pewność siebie?

    Odpowiedz
  2. hej babeczki :* polecam depilacje brazylijską 🙂 nigdy nie czułam się tam komfortowo jak teraz! Nie martwię się o niechciane włoski 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

74 − 65 =