Co można zrobić aby jak najdłużej zachować jędrny i podniesiony biust? Czy kosmetyki do pielęgnacji okolic biustu, a w szczególności tak ostatnio popularne kremy i żele, rzeczywiście mogą pomóc osiągnąć takie efekty, o jakich się słyszy? W jaki sposób taki krem może działać i jak długo mogą się utrzymywać efekty takiej pielęgnacji?

Oczywiście producenci takich kosmetyków obiecują bardzo wiele, nie wszystko z tego w istocie można osiągnąć tylko dzięki samym kosmetykom, niemniej jednak warto pamiętać, że zadaniem takiego kremu jest przede wszystkim napięcie skóry, dzięki czemu może ona działać jak naturalny stanik. Już samo to potrafi sprawić, że warto przynajmniej przez jakiś czas dać im szansę i wypróbować ich działanie na własnej skórze.

frashe na piersi - serum i kremDobry krem na piersi potrafi rzeczywiście sprawić, że biust wydaje się kilka rozmiarów większy. Efekt push-up można osiągnąć dzięki działaniu kwasu hialuronowego. Preparaty mające zapewnić podobne działanie do stanika podnoszącego biust zawierają też często wiele innych substancji, które mają za zadanie stymulować powstawanie tkanki tłuszczowej a co za tym idzie także i odpowiednie wymodelowanie biustu. Wymarzony efekt wynika także z tego, że substancje te (szczególnie kwas hialuronowy) wiążą wodę, co pozwala osiągnąć odpowiednie napięcie i daje w rezultacie tak pożądany efekt wypełnienia.

Jest to szczególnie istotne po ciąży, kobiety po urodzeniu dziecka bardzo często wiele by dały za możliwość powrotu do swojego dawnego biustu i elastycznej, pozbawionej rozstępów skóry w jego okolicach. Po porodzie, a zwłaszcza po karmieniu piersią biust zawsze będzie inny niż wcześniej, tak po prostu działa natura i trzeba się z tym pogodzić. Na szczęście krem na ujędrnianie biustu może znacząco wpłynąć na poprawę stanu skóry a w połączeniu z odpowiednimi ćwiczeniami efekt będzie trwale się utrzymywał. Stosowanie takich kremów warto również rozważyć przy każdej zmianie diety. Odchudzanie i utrata zbędnych kilogramów także ma wpływ na stan biustu, a szczególnie na kondycję skóry w tym miejscu. Nawet jeśli sytuacja na razie tego nie wypada, kremy takie można także zacząć stosować profilaktycznie, jako codzienny element pielęgnacji piersi.

Trzeba w tym momencie wspomnieć, że aby taki krem albo serum na biust zaczęły przynosić jakiekolwiek widoczne rezultaty, trzeba je stosować regularnie i przez odpowiednio długi okres czasu. Pierwsze wymierne efekty będzie można zauważyć po 2-3 miesiącach stosowania takich kosmetyków. Już po kilku tygodniach za to z pewnością da się odczuć poprawę. Skóra będzie z pewnością dobrze nawilżona, poprawi się jej kondycja i wygląd.

Warto jednak pamiętać, że same kosmetyki to jeszcze nie wszystko. Aby długo cieszyć się z jędrnego i pełnego biustu trzeba także zadbać o odpowiedni stanik i regularnie ćwiczyć. Tylko połączenie odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji okolic biustu z aktywnością fizyczną da w dłuższym okresie czasu satysfakcjonujące rezultaty. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, szczególnie te na rozwój mięśni klatki piersiowej i ramion ujędrniają i powiększają biust.

Czytaj więcej na stronie: http://kremnabiust.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *