Zmarszczki na twarzy to najbardziej naturalny objaw. Wszyscy je mamy. Najpierw powstają zmarszczki mimiczne, z czasem pogłębiające się i z biegiem lat zamieniające się z bruzdy.

Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna i cienka, dlatego zmarszczki, jako znak upływu czasu tworzą się tam najwcześniej. I dlatego obszar twarzy wokół oczu wymaga starannej i systematycznej pielęgnacji. Można ją wykonywać na wiele sposobów, a im wcześniej się zaczyna, tym dłużej skóra jest gładka, elastyczna i dobrze nawilżona.

Co pod oczy na zmarszczki? Jak powinna wyglądać codzienna pielęgnacja skóry pod oczami ? I jakie zabiegi możemy zastosować, gdy zmarszczki pod oczami już się pojawiły na naszej twarzy?

Jak stosować krem pod oczy przeciwzmarszczkowy?

Po pierwsze należy pamiętać o codziennym demakijażu twarzy i oczu. Nie kładziemy się spać w pełnym makijażu, choćbyśmy wróciły do domu nad ranem, twarz zawsze trzeba dokładnie zmyć i nałożyć na nią warstwę kremu. Tusz do rzęs, cienie do powiek to barwniki i różnego rodzaju substancje chemiczne, które trzeba dokładnie usuwać z twarzy i pozwolić jej się zregenerować. Zobacz też, jaki krem wybierają mężczyźni http://www.zmarszczki-smiechowe.net.pl/kremy-na-zmarszczki-pod-oczami-dla-mezczyzn/

Dobrą praktyką jest stosowanie przeróżnych naturalnych maseczek pod oczy. Jeżeli nie posiadamy żadnej w domu, pomoże wacik nasączony czarną lub zieloną herbatą. Można nałożyć wacik nasączony wyciągiem z ziół, na przykład świetlika czy szałwii, a nawet rumianku.

Ważne, aby wszystkie substancje czy kremy jakie stosujemy były jak najbardziej naturalne, pozbawione parabenów i silikonów. W tej grupie możemy wyróżnić kremy/serum Richevon do stosowania na zmarszczki pod oczami. Całkowicie naturalny, z naturalnych ziołowych składników, bez silikonów, emulgatorów, barwników czy sztucznych substancji zapachowych.

Dzięki ziołom, kofeinie i minerałom głęboko wnika w strukturę skóry regenerując ją i odżywiając. Systematyczna pielęgnacja miejsc pod oczami przynosi widoczne efekty redukcji zmarszczek, a skóra jest nawilżona i elastyczna. Cera odzyskuje piękny koloryt i blask i wyglądamy po prostu młodziej. Jeżeli będziemy pamiętać jeszcze o ochronie czysto fizycznej twarzy w postaci okularów słonecznych, kapeluszy, będziemy mogły cieszyć się świeżym i pięknym wyglądem .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *