Masz już dość maszynki do golenia i kremów do depilacji? Chciałbyś zainwestować swój czas i pieniądze w coś, co zapewni Ci gładką skórę na dłużej niż tylko parę dni? Mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Wybierz zatem coś dla siebie.

Pierwsza myśl

Depilacja Gdańsk - Depilacja laserowa VectusGdy chcemy, aby nasza skóra była gładka dłużej niż zazwyczaj pierwszą myślą, która szybko przywędruje do naszego umysłu, jest oczywiście wosk. I cechuje się on niewątpliwą zaletą, mianowicie odstępy pomiędzy kolejnymi zabiegami rzeczywiście wynoszą co najmniej 3 do 6 tygodni. Przez większość tego czasu możemy oczywiście cieszyć się skórą wolną od włosów. Jednak tutaj może czekać nas niezbyt miła niespodzianka. Okazuje się, że aby przystąpić do kolejnego zabiegu, i aby wosk „złapał” odrastające włoski, musimy poczekać. Niestety. A to na przykład, w okresie letnim nie jest nam za bardzo na rękę. Jeśli chcemy w dalszym ciągu korzystać z tej metody, włoski musimy zapuścić.
Kolejną rzeczą, którą trzeba wiedzieć, zanim samodzielnie podejmiemy się depilacji woskiem, czy też oddamy się w ręce pani kosmetyczki, to fakt tego, że woskowanie boli. I to bardzo. Depilujesz brwi pęsetą? Tak? No, to wyobraź sobie, że za jednym pociągnięciem czujesz szarpnięcie setek pęset. Niezbyt przyjemna sensacja.
Jednak, jeśli ktoś „chce być piękny, musi czasem pocierpieć”. Jeżeli w imię 4 – 6 tygodni gładkiej skóry jesteś w stanie zacisnąć zęby, to nic nie stoi na Twojej przeszkodzie.

Druga myśl

Po przeczytaniu paru niezbyt zachęcających opinii na forum internetowym trochę odeszła Ci ochota na depilację woskiem? I szukając alternatywy, wpadasz na pokrewną, lecz w sposobie wykonania zupełnie inną metodę – depilacje cukrem. I na początku oglądając tutoriale myślisz obie: „ale jak to? Gorący karmel na skórę?!”. Absolutnie! Nawet nie próbuj podejmować się takiego działania, a jeśli słyszysz o pozytywnych opiniach, ale nie wiesz, jak wykonać zabieg cukrowania, lepiej wybierz się za pierwszym razem do specjalisty. Podpytaj kosmetyczkę, poobserwuj i zauważ, że cukier zawsze dopasowany jest temperatury ciała. I taka temperatura – w przeciwieństwie do wosku – zupełnie mu do „złapania” włosków wystarczy. Mało tego jest to zabieg 2 w 1. Piling i depilacja. O ile rezultaty i zdecydowanie mniejsza bolesność zabiegu w przypadku cukrowania, naprawdę idą na plus, to kwestia całej procedury nie jest już taka łatwa do opanowania. I pytanie już brzmi, czy chcesz co miesiąc wybierać się do kosmetyczki, oddając kilkaset złotych ze swojej wypłaty?

Źródło: Depilacja laserowa Gdańsk Vectus – CC

Trzecia myśl

Jeśli nie opcja jeden. Jeśli nie opcja dwa, to wytoczmy grube działa. Depilacja laserowa. Permanentna. Bezpieczna. Skuteczna. Depilacja laserem sprawi, że gładką skórą będziesz cieszyć się już do końca swojego życia, zaledwie po 4 zabiegach! A koszt całej serii, to w zależności od partii ciała od 1000 do 1200 zł. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na rodzaj lasera, jaki mają na wyposażeniu w naszym gabinecie. Laser Vectus, w porównaniu do starszej generacji lasera — Light Sheer — jest o wiele skuteczniejszą wersją. Ponadto bogaty jest w cały arsenał czujników, które dopasowują poziom mocy lasera, aby osiągnąć możliwie najwyższą skuteczność działania, z zachowaniem bezpieczeństwa.

Czytaj też: portaldermatologiczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *